Telefonní ústředny

V oblasti telefonních ústředen nabízíme systémy založené na kombinaci klasické telefonie a IP telefonie (hybridní tel. systémy)  i  systémy založené čistě na IP telefonii. Vždy vycházíme především z požadavků a možností zákazníků a snažíme se využít přínosů dostupných technologií v jednotlivých prostředích (např. kancelářské prostředí, průmyslové podniky apod.). Bohaté zkušenosti našich konzultantů nám dovolují navrhnout nejvhodnější řešení .

Jen detailní znalost a dlouhodobá zkušenost s konfigurací a správou telefonních ústředen nám dovoluje budovat flexibilní a spolehlivá kontaktní centra, která jsou jednou ze stěžejních oblastí našeho působení. To dává záruku odborné úrovně našich služeb také zákazníkům v oblasti telefonních ústředen.

Z hlediska technologií nabízíme prodej telefonních ústředen výrobců Aastra (dříve Ericsson) a Avaya.

Podporované systémy Aastra:

  • MX-ONE Telephony Server
  • MX-ONE Telephony Switch
  • MD110
  • Busines Phone

Podporované systémy Avaya

  • IP Office 500

Kromě prodeje nových systémů Aastra a Avaya nabízíme možnost modernizace starších instalací ústředen MD110, které již nejsou výrobcem podporovány, formou migrace na aktuálně dostupné verze. Zákazník tak dosahuje vysoké míry ochrany prostředků investovaných do systému v minulosti.

Samozřejmostí je nabídka zajištění servisu nabízených ústředen. Společnost Prog-Soft disponuje vlastním skladem náhradních dílů jak pro aktuálně dodávané verze ústředen, tak i pro starší verze systému MD110, které již nejsou v prodeji. Veškeré servisní činnosti zajišťují zkušení technici, kteří prošli certifikovaným školení od výrobce a kteří si udržují vysokou míru znalostí spravovaných systémů.

V závislosti na požadavcích zákazníka je možné volit jednu z variant správy ústředny od zásahového servisu, kdy má zákazník s minimálními náklady garantovány reakční časy a hradí pouze případné náhradní díly použité při opravě,  až po plný servis, kde paušální platba kryje také veškeré náklady na náhradní díly.


Webové stránky: NETservis s.r.o.

2005-2009

NETservis s.r.o. - redakční systém   , flash intro , aktualizace webu , cms   , publikační systém   , content management system   , administrační systém , webové stránky , webdesign   | Autoškola | Prodej nových a ojetých aut | Palivové dřevo

"));