Zvýhodněná cenová nabídka aplikace AFM pro nápojářský průmysl

28.8.2009

Ve spolupráci se společností ALSTANET jsme připravili akci zaměřenou na zpřehlednění procesu inventur evidovaného majetku pro specifickou oblast nápojářského průmyslu.

Provádění inventury je podpořeno aplikací AFM, která primárně slouží jako softwarová podpora pro facility management.
Facility Management je možno vnímat jako soubor podpůrných procesů (tedy těch nad rámec core businessu společnosti), které zajistí bezporuchový chod nemovitostí a zařízení, maximálně zefektivní procesy společnosti a ještě přinesou dlouhodobou úsporu nákladů díky kvalitním a cíleně mířeným investicím.
Celé řešení je modulární a lze je tedy kdykoliv rozšiřovat o další, libovolnou oblast facility managementu přesně dle vašich požadavků.  Jednotlivé oblasti, moduly, jsou konkrétní, otestované, praxí ověřené a jedná se o tzv. „živé produkty“.
Dalšími moduly, které mohou být v oblasti pivovarů používány, jsou  Helpdesk, Plánovaná údržba, Technologie, Smlouvy, Autopark a další.
admin/files/LETAKY/FM-akce-pro-napoj-prum.pdf  


Webové stránky: NETservis s.r.o.

2005-2009

NETservis s.r.o. - redakční systém   , flash intro , aktualizace webu , cms   , publikační systém   , content management system   , administrační systém , webové stránky , webdesign   | Autoškola | Prodej nových a ojetých aut | Palivové dřevo

"));