Partnerství PROG-SOFT a ALSTANET

21.2.2009

Uzavřena dohoda o vzájemné podpoře v oblasti prodeje služeb a produktů společností PROG-SOFT spol. s r.o. a Alstanet, s.r.o.

Jako partnerům společnosti Alstanet nám dovolte malé PROMO:

Společnost Alstanet, s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1999, se zabývá především vývojem, tvorbou a následným provozem internetových a intranetových aplikací.

Jejich specializací jsou aplikace extranetové, obvykle v podobě informačních systémů, které jsou firmám tvořeny podle požadavků na míru. Společnost Alstanet, s.r.o. zastává také roli poradce při realizaci rozsáhlých projektů v oblasti informačních technologií. Během 8 let svého působení realizovali desítky projektů zejména z oblasti CRM, CMS, ERP a zejména CAFM. Mezi jejich největší reference patří extranetové systémy vyvíjené pro společnosti jako jsou T-Mobile, Živnostenská banka či Česká Spořitelna s velmi vysokými požadavky na bezpečnost provozu i ukládání dat.

Součástí jejich činnosti je také řešení designu a webdesignu a prodej hardwaru a softwaru. Nabízí i provozování aplikací a jejich správu formou ASP služby na vlastních serverech umístěných na páteřní síti českého internetu.

jejich typickými klienty jsou společnosti se sítí poboček, pro které provozujeme CAFM aplikace, ale i intranetové či extranetové firemní informační systémy.


Webové stránky: NETservis s.r.o.

2005-2009

NETservis s.r.o. - redakční systém   , flash intro , aktualizace webu , cms   , publikační systém   , content management system   , administrační systém , webové stránky , webdesign  

"));