Kompletní dodávky informačních řešení

Jako systémový integrátor zajišťujeme zákazníkovi komplexní služby v oblasti hardware, software a slaboproudu (strukt.kabeláž, AP, EZS, CCTV atd.). Odpovídáme tak za celé dílo, zákazník má jednoho partnera s jednoznačnou odpovědností.


Strukturovaná kabeláž

Nainstalujeme moderní strukturovanou kabeláž pro konvergované datové komunikace, především tedy pro datovou síť a hlasové služby, ale i pro video, audio, EZS,
EPS, kamerový systém, signalizační a ovládací obvody, napájecí rozvody 230V, přepěťové ochrany, vf filtry apod., a to i s přípravou (nebo dodávkou) pro osazení centrálního zálohovacího zdroje.

Základem instalací jsou prvky a produkty firem Molex Premise Networks, AMP, doplněné podpůrnými prvky (kabelové trasy) firmy Legrand, ABB a jinými špičkovými výrobci.

Aktivní prvky

Naše zkušenosti v dodávkách a konfiguracích aktivních prvků jsou zúročeny v optimalizacích návrhu a výběru těchto zařízení s ohledem na vysoký poměr výkonu k ceně. Z dodaných zařízení dokážeme vytěžit maximální výkon i rychlé odezvy a zajistit tak maximální zhodnocení investice do strukturované kabeláže. Základem dodávek
v této oblasti jsou prvky firem Allied Telesis, 3Com a Cisco.

Servery

Pro implementace serverových technologií a systémů máme odborníky s velikými zkušenostmi. Základem kvalitního serveru je však i kvalitní značkový hardware s podporou
výrobce, s možností dálkového řízení a dohledu, hot swapovými technologiemi, předporuchovou zárukou, možností zásahu výrobce na místě apod. Z těchto důvodů pro svá řešení používáme servery Hewlett - Packard nebo IBM.


Síťové operační systémy

Kvalitní hardware serveru by však byl jen zbytečnou investicí bez použití moderního operačního systému, současně však správně implementovaného. Operační systémy Novell - SUSE LINUX nebo Microsoft Windows Server zajistí prostředí pro centrální správu uživatelů, ukládání dat, týmovou spolupráci, předávání informací, tiskové úlohy apod.
Při nasazení serverů podporujeme „zelené“ tendence – úspory energie a fi nancí a v maximální možné míře provádíme vizualizaci serverů – technologie Citrix XenSource, Novell, VMware.


Ukládání dat, backup,archivace

Naši odborníci Vám poradí i s řešením on-line či off-line archivace a backupem důležitých dat, vyberou optimální řešení, naimplementují jej a pomohou s jeho dohledem a správou. Základem dnešního řešení ukládání, archivace i zálohování dat jsou bezpečná síťová úložiště, s možnostmi škálování řešení, použitím otevřených protokolů a standardů. Jsme schopni Vám pomoci i s přípravou plánu obnovení po katastrofě (Disaster Recovery), jeho otestováním a trvalou aktualizovatelností.

Tisk

Pro tisk dokumentů, skenování a kopírování využíváme především zařízení společností Hewlett Packard, Xerox, Tektronix a Axis.Nedílnou součástí řešení bývá zpravidla i vhodná
implementace síťového operačního systému jako součásti celkového řešení. Pro organizace s potřebou rozúčtování tisků nebo řízením jejich oprávněnosti nasazujeme softwarové řešení SafeQ přední světové firmy Y-Soft.

Integrace, migrace, konvergence

Do nové sítě a síťové topologie začleníme vaše stávající prostředí a aplikace, pomůžeme vám se zaškolením obsluh a uživatelů, případně migrací technologií na nové verze nebo vyšší úroveň. Rádi vám navrhneme alternativní řešení úloh na základě otevřených standardů a aplikací ze svobodného světa Open Source.

Konektivita

Zajistíme připojení k Internetu přesně podle vašich potřeb, ať už se jedná o jeden počítač, mobilní notebook, PDA, či celou výpočetní síť. Pomůžeme vám vybrat řešení optimalizované z hlediska poměru výkonu k ceně, splňující požadované parametry. Zajistíme potřebnou administrativu a případně i vaše zastoupení při jednání s ISP
(Internet Service Provider).

WAN/VPN, IDS, IPS

Propojíme vzdálená pracoviště a lokální sítě, zajistíme vzdálený přístup zabezpečený šifrovacími a přístupovými certifi káty. Ochráníme perimetr jednotlivých LAN proti útoku zvenčí i při propojení přes veřejný Internet, navrhneme vám soustavu bezpečnostních opatření a prvků pro ochranu proti útoku zevnitř. Zajistíme implementaci aplikací a systémů detekujících nežádoucí činnost i se schopností korelace událostí (IDS = Intrusion Detection System), i nasazení prvků zajišťujících „sebeobranu“ vaší sítě (Self Defense LAN) (IPS =Intrusion Prevention System). Zajistíme provedení bezpečnostních testů, včetně penetračních, a to včetně služeb nezávislé třetí strany.

Aplikace, hosting

Navrhneme vám nejenom vhodnou aplikaci a zajistíme její implementaci, pomůžeme vám ale i s rozhodnutím kdy, v jaké fázi vývoje, kde a jak zajistit případný hosting (DNS hosting, aplikační hosting – mail, web, …, server hosting), případně vám nabídneme hosting na svých vlastních prostředcích.


Webové stránky: NETservis s.r.o.

2005-2009

NETservis s.r.o. - redakční systém   , flash intro , aktualizace webu , cms   , publikační systém   , content management system   , administrační systém , webové stránky , webdesign   | Autoškola | Prodej nových a ojetých aut | Palivové dřevo

"));